KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13051172

nr 1305 1172

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad. ABV, Komposition, bladets mått: 79x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:37:57