KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 12699105
nr 1269 9105
Gouache
Oidentifierad konstnär. 2 st. Signerad, daterad -93, ca 25x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 20:32:12
19/8 19:31:17
Gouache