KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325357
nr 1432 5357
Oidentifierad konstnär. Signerad, alpmotiv. Olja på pannå, 27x27, yttermått inklusive ram: 46x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:43:18
100 kr
150 kr
200 kr