KONST / Litografier / Färglitografi 8772282

nr 877 2282

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), vulkanö, 200/360, signerad, motivet: 19x42

Utrop:

400 kr

måndag 24 februari 2014
kl 18:30:37

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson