KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14103020

nr 1410 3020

Lotta Mossum

(f. 1963), Sverige

Oljemålning, Etikettmärkt. Ej signerad. Olja på duk, 100x78 cm, oramad

Lotta Mossum, svensk konstnär född 1963.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 9 augusti 2021
kl 20:31:48

Lotta Mossum

Läs mer om Lotta Mossum