KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13385549
nr 1338 5549
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
Etsning, Kvinna. Signerad, daterad 1917,28x23 cm
Erik Ekroth, svensk tecknare och grafiker född 1883, död 1954.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:58:18
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Erik Ekroth
nr 1338 5549
Erik Ekroth
(1883-1954), Sverige
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 27 juli 2020 |