KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004049

nr 1700 4049

Tomas Mandel

(f. 1923), Sverige

Oljemålning, "Solnedgång", Yxlan. Signerad. Olja på duk, 50x29 cm, yttermått inklusive ram: 61x40 cm

Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 12 maj 2025
kl 18:28:19

6/5 19:50:04 1      Vinnande bud

Tomas Mandel

Läs mer om Tomas Mandel