KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17004049
nr 1700 4049
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, "Solnedgång", Yxlan. Signerad. Olja på duk, 50x29 cm, yttermått inklusive ram: 61x40 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 12 maj 2025
kl 18:28:19
6/5 19:50:04