KONST / Litografier / Färglitografi 14624304
nr 1462 4304
Camilla Pyk
(f. 1966), Sverige
Signerad, numrerad 217/260. Färglitografi, bildmått: 37x30, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:23:13
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr