KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16569330
nr 1656 9330
Carl Gunnar Svensson, Signerad, Blivande mor. Olja på duk, 30x60 cm, yttermått inklusive ram: 45x75 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 november 2024
kl 20:23:55
7/11 22:47:07
500 kr
9/11 09:16:48