KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15652044
nr 1565 2044
Tomas Mandel
(f. 1923), Sverige
Oljemålning, Mäster Pers gränd med utsikt mot Skånegatan. Signerad. Olja på duk, 51x60 cm, yttermått inklusive ram: 60x69 cm
Tomas Mandel, svensk bildkonstnär född 1923 .
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 september 2023
kl 19:02:27
22/9 14:51:37
25 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm