KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16449105

nr 1644 9105

Rikard Krantz, Signerad, Naivistiskt landskap. Olja på duk, 39x63 cm, yttermått inklusive ram: 56x80 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2024
kl 18:45:55

23/9 13:06:48 1      Vinnande bud