KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8181117

nr 818 1117

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Etsning, handkolorerad + litografi, Madeleine Pyk (f. 1934), 20x12 + 34x25

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 april 2013
kl 20:32:04

1/4 14:38:09 1      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk