KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16353078

nr 1635 3078

L G Sand. Signerad, daterad 1956, Fartygsporträtt. Olja på pannå, 44x60 cm, yttermått inklusive ram: 54x70 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 20:30:13