KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13714113

nr 1371 4113

Etsning

David Ahlqvist, Signerad. Motivet: 25x16 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 januari 2021
kl 20:28:33

8/1 19:40:44 1      100 kr
9/1 09:51:43 2      Vinnande bud