KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14555257
nr 1455 5257
Oidentifierad konstnär. Venedig. Monogramsignerad. Olja på pannå, 20x28cm, yttermått inklusive ram: 37x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 mars 2022
kl 18:39:02
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)