KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Mapp 12122001

nr 1212 2001

Mapp

med diverse grafik, 68 st ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 18:41:23

21/10 08:40:10 1      Vinnande bud