KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14413372

nr 1441 3372

BECK & JUNG

, Sverige

BECK & JUNG, Sverige. Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007). Signerad, blandteknik, numrerad 20/125, daterad 1977. Färglitografi. Bladets mått: 65x50cm, oramat löst blad

Holger Bäckström (1939-1997) och Bo Ljungberg (1939-2007)

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 10 januari 2022
kl 18:16:10

BECK & JUNG

Läs mer om BECK & JUNG