ÖVRIGT / Diverse / Metronom 6616643

nr 661 6643

Metronom

Hilton, höjd: 22

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 oktober 2010
kl 18:27:04