KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målningar 6765201
nr 676 5201
Målningar
6 st, 1800-tal, Kina, 14x9
Kondition: skador
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 januari 2011
kl 18:30:41
100 kr
150 kr
200 kr