MÖBLER / Bord / Rökbord 10849116
nr 1084 9116
Rökbord
1920-tal, Ek, diameter: 70 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 januari 2017
kl 18:19:27
200 kr