KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14234252

nr 1423 4252

Kerstin Frykstrand Westling

(1901-1997), Sverige

Tusch, Signerad, yttermått inklusive ram: 74x52 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 4 oktober 2021
kl 19:36:45

4/10 19:14:06 1      Vinnande bud

Kerstin Frykstrand Westling

Läs mer om Kerstin Frykstrand Westling