KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6488638
nr 648 8638
Helmer Mas Olle
(1884-1969), Sverige
Etsning, Helmer Mas Olle (1884-1969), 28x23 (fuktskador)
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:23:21
19/7 16:56:37
Helmer Mas Olle
Läs mer om Helmer Mas Olle
Helmer Mas Olle
Läs mer om Helmer Mas Olle
nr 648 8638
Helmer Mas Olle
(1884-1969), Sverige
| Utrop: | 100 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 19 juli 2010 |
| 19/7 16:56:37 | 1 | Vinnande bud |
Helmer Mas Olle