MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 14099407
nr 1409 9407
Byrå
med spegel, 1950-tal. Bredd: 60, djup: 32 cm, höjd: 61 + 100x76 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 20:18:33
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)