KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14377074

nr 1437 7074

Astrid Harms-Ringdahl

(1912-1984), Sverige

Oljemålning, Astrid Harms-Ringdahl (1912-1984), Signerad, 1966. Olja på duk, 27x34, yttermått inklusive ram: 32x40 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:23:56

Astrid Harms-Ringdahl

Läs mer om Astrid Harms-Ringdahl