MÖBLER / Bord / Bord 7074091
nr 707 4091
Bord
2 st med speldosa, höjd: 50
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 17:16:26
25/7 15:23:05
100 kr
30/7 09:58:00