KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14003278
nr 1400 3278
Åke Braun, "Tristan & Isolde. Signerad, daterad 1974. Olja på duk, 56x4260x46 cm, yttermått inklusive ram: 60x46
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:06:12
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr