KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 11554479

nr 1155 4479

Färgkrita

Roland Svensson (1910-2003). Vårvinter, signerad, 34,5x48 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 15 januari 2018
kl 20:01:25