KONST / Litografier / Färglitografi 5522205
nr 552 2205
Färglitografi
signerad. 66/190, 62x46
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 17 november 2008
kl 19:33:47
300 kr
450 kr
150 kr
250 kr
350 kr
600 kr
550 kr
650 kr