KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16483110

nr 1648 3110

Theddy Skog

(1908-1948), Sverige

Etsning, Katarinahissen. Signerad. Bildmått: 23x31cm, yttermått inklusive ram: 28x36 cm

Utrop:

500 kr

måndag 7 oktober 2024
kl 19:31:23

Theddy Skog

Läs mer om Theddy Skog