KONST / Litografier / Färglitografi 17409116
nr 1740 9116
Färglitografi
Signerad. Färglitografi, bildmått: 66x46cm, yttermått inklusive ram: 58x63cm
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:23:39
100 kr
150 kr
500 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr