MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 5486274
nr 548 6274
Stolar
1 par, nyrokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 17:01:15
26/10 16:29:25
150 kr
26/10 23:11:10