KONST / Litografier / Färglitografi 13385352
nr 1338 5352
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, "Kavaljeren". Signerad, numrerad 71/90. Motivet: 42x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 27 juli 2020
kl 19:41:04
200 kr
800 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki