MÖBLER / Skåp & hyllor / Bordsvitrinskåp 7165488

nr 716 5488

Bordsvitrinskåp

Kina, höjd: 36

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

650 kr

måndag 26 september 2011
kl 19:43:59