KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497225

nr 1249 7225

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Motiv från Dalarna. Signerad. Olja på duk, 54x63 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:50:57

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar