KONST / Litografier / Färglitografi 13438229
nr 1343 8229
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 22/250, "Cyklist på Slussen". Bladets mått: 56x66, oramat löst blad
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:01:12
500 kr
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
6
1.400 kr
6
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm