KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292012
nr 1629 2012
Chenia Ekström
(1915-1985), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på pannå, 26x21 cm, yttermått inklusive ram: 46x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:16:56
100 kr
250 kr
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Chenia Ekström
Läs mer om Chenia Ekström