KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 8192472

nr 819 2472

Skulptur

Gips, Pojke, , höjd: 31

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 april 2013
kl 19:53:55

8/4 19:36:43 1      100 kr
8/4 19:48:55 2      Vinnande bud