MÖBLER / Byråar, sekretärer / Dragkista 4058318
nr 405 8318
Dragkista
17/1800-tal, ådringsmålad, längd: 130, djup: 60, höjd: 112(skador)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
8.800 kr
måndag 10 april 2006