MÖBLER / Byråar, sekretärer / Dragkista 4058318

nr 405 8318

Dragkista

17/1800-tal, ådringsmålad, längd: 130, djup: 60, höjd: 112(skador)

Utrop:

2.000 kr

Såld:

8.800 kr

måndag 10 april 2006