KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12983342
nr 1298 3342
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Etsningar, 3 st, Triptyk. Signerad, numrerad 85/90, daterad -83. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 december 2019
kl 20:43:43
300 kr
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner
Lennart Aschenbrenner
nr 1298 3342
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 16 december 2019 |
Lennart Aschenbrenner