MÖBLER / Bord / Bord 6481342
nr 648 1342
Bord
1800-tal, längd: 97, djup: 78, höjd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juli 2010
kl 17:39:20
100 kr
200 kr
200 kr
550 kr
650 kr