LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Väggappliquer 5541667
nr 554 1667
Väggappliquer
Lenght: ()
1 par, 1800-tal, förgyllda, höjd: 47 (elektrifierade) lampskärmar medföljer, höjd: 10
3000
SEK 3200
Monday November 24 2008
at 16:00:00
2.800 kr
3.100 kr