KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12307722

nr 1230 7722

Inga Key-Åberg-Schubert. Signerad, daterad 1940, Stadshusparken. Olja på pannå, 45x37

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 21 januari 2019
kl 20:01:46

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm