KONST / Litografier / Grafiskt blad 13442310
*
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 augusti 2020
kl 18:12:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 20:14:30
1
300 kr
31/8 11:48:30
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 31 augusti 2020 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/8 20:14:30 | 1 | 300 kr |
| 31/8 11:48:30 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



