KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475256

nr 1747 5256

Jerzy Luczak-Szewczyk

(1923-1975), Sverige

Oljemålning, "En Route". Signerad, daterad a tergo 1965. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 132x92 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:28:24

5/12 09:02:37 1      Vinnande bud

Jerzy Luczak-Szewczyk

Läs mer om Jerzy Luczak-Szewczyk