KONST / Litografier / Litografier 15837112

nr 1583 7112

Albert Johansson

(1926-1998), Sverige

Litografier, 2 st, Oramade lösa blad. Signerad, bladets mått: 62x75-59x74

Kondition: lösa blad slitage

Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:40:57

Albert Johansson

Läs mer om Albert Johansson