KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7585229

nr 758 5229

Pastell

E Pehap, Stockholmsmotiv, signerad, 1946, motivets mått: 36x44

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 14 maj 2012
kl 18:53:51