KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7846084

nr 784 6084

Akvarell

N. Thärn, 'Sovereign', signerad, motivets mått: 27x36

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 oktober 2012
kl 18:09:20

22/10 17:23:22 1      Vinnande bud