MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10695114
*
nr 1069 5114
Byrå
1950-tal, Teak, längd: 58 cm, djup: 27 cm, höjd: 55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 18:28:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/11 00:09:15
1
150 kr
14/11 13:54:31
2
250 kr
14/11 18:21:11
3
250 kr
14/11 18:21:12
2
250 kr (Budbetjänt)
14/11 18:21:41
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:03
-
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16
-
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5114
Byrå
1950-tal, Teak, längd: 58 cm, djup: 27 cm, höjd: 55 cm
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 14/11 00:09:15 | 1 | 150 kr |
| 14/11 13:54:31 | 2 | 250 kr |
| 14/11 18:21:11 | 3 | 250 kr |
| 14/11 18:21:12 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 14/11 18:21:41 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
7001 Byrå
1890-tal, Valnöt/Mahogny. Bredd: 92 cm, djup: 55 c..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:03 -
6764 Byrå
sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:16 -
7008 Miniatyrbyrå
Björk, 1800-tal. Bredd: 33 cm, djup: 17 cm, höjd: ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:52



