KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10302025
*
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 april 2016
kl 20:11:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/4 20:53:41
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på trä oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05
-
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30
*
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
nr 1030 2025
Anne-Lie Larsson Ljung
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, Anne-Lie Larsson Ljung (f. 1957), 'Oväder', signerad a tergo, 2001, olja på trä, 23x44 cm
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 april 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/4 20:53:41 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Anne-Lie Larsson Ljung
Anne-Lie Larsson Ljung, svensk konstnär född 1957.Läs mer om Anne-Lie Larsson Ljung
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: olja olja på trä oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om tre veckor
17 juni kl 19:11 -
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:05 -
3099 Oljemålning
Andrzej Szlagier (1913), Polen, "Warsaw by night"...//
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 18:30