ART / Sculptures and works of art / Sculpture 11652461

nr 1165 2461

SCULPTURE

Häst, förgyllt trä, Kina, höjd: 52 cm, längd: 45 cm, slitage.

Häst, förgyllt trä, Kina, höjd: 52 cm, längd: 45 cm

Condition: slitage

4000

SEK 2400

Monday February 26 2018
at 19:10:45

26/2 17:59:55 1      Vinnande bud